Usługi

Makijaż ślubny

Makijaż Ślubny: Twój wielki dzień wymaga wyjątkowego makijażu. Zadbamy o to, abyś wyglądała olśniewająco i czuła się pewnie w tym wyjątkowym momencie życia. Wykonywane makijaże są bardzo trwałe, estetyczne i cieszą się świetnymi opiniami na Google i Facebooku.


Makijaż Próbny Ślubny: W Marietta Makeup Studio zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest poczucie pewności w Dniu Ślubu. Dlatego oferujemy także makijaż próbny, abyś mogła zapoznać się ze stylem pracy Marietty i dopracować szczegóły, abyś była zadowolona z efektu końcowego. Makijaż próbny zajmuje znacznie więcej czasu niż makijaż Ślubny - docelowy, dlatego makijaże próbne oferujemy wyłącznie w tygodniu (wt-czw). Zależy nam na tym, by każdej klientce poświęcić maksymalną uwagę i perfekcyjnie dopracować efekt końcowy.


 
Dlaczego warto skorzystać z usługi profesjonalnej makijażystki w Dniu Ślubu?
 1. Profesjonalizm i doświadczenie: Profesjonalna makijażystka ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę, które pozwalają stworzyć trwały, idealnie dopasowany makijaż, który będzie wyglądał olśniewająco na zdjęciach i przez cały dzień.

 2. Indywidualne podejście: Makijażystka zapewni indywidualne podejście do Twojej urody, preferencji i stylu, dzięki czemu make up będzie idealnie podkreślał Twoje atuty i sprawi, że poczujesz się pewnie i pięknie.

 3. Zapewnienie spokoju i komfortu: W dniu ślubu masz już wystarczająco dużo na głowie, więc oddanie makijażu w ręce profesjonalistki pozwoli Ci na odetchnięcie i skupienie się na innych ważnych rzeczach.

 4. Jakościowe produkty i techniki: Makijażystki używają wysokiej jakości kosmetyków i znają skuteczne, nowoczesne techniki, które zapewniają trwałość i efektowność makijażu przez cały dzień.

 5. Mniej stresu: Oddając makijaż w ręce profesjonalistki, nie musisz martwić się o ewentualne błędy czy nieudane próby. Możesz mieć pewność, że będziesz wyglądać wspaniale, co pozwoli Ci skupić się na radości i szczęściu tego wyjątkowego dnia.

 
Dlaczego warto zdecydować się na Makijaż Ślubny u Marietty ?

Wykonywanie makijażu ślubnego w Marietta Makeup Studio to doskonały wybór, a oto kilka powodów, dlaczego warto zaufać nam w tym wyjątkowym dniu:

1. Doświadczenie i zaangażowanie

2. Zadowolone klientki i liczne pozytywne opinie

3. Makijaż indywidualny i dopasowany do Ciebie

4. Precyzja i trwałość makijażu

Zaufaj Marietta Makeup Studio w swoim wyjątkowym dniu ślubu, a będziesz zachwycona efektem. Profesjonalizm, pasja i indywidualne podejście sprawią, że będziesz czuła się pięknie i pewnie na każdym kroku. Wybierz doświadczenie i jakość, którą gwarantuje makijaż w Marietta Makeup Studio!

 

CENNIK:
 • Makijaż ślubny
  czas: 90 min
  koszt: 300 zł
 • Makijaż próbny
  czas: 210 min
  koszt: 300 zł, (tylko wt-czw)
 • Makijaż do sesji ślubnej
  czas: 90 min
  koszt: 280 zł 

* Do makijaży wykonywanych w niedziele i święta obowiązuje dopłata +30zł

+48 791 556 034 kontakt@mariettastudio.pl