Usługi

Makijaż ślubny

Makeup ślubny to prawdopodobnie najważniejszy makijaż w życiu kobiety. Jest to szczególny rodzaj makeupu, łączący w sobie szereg sprzeczności. Powinien być zarówno delikatny, podkreślający naturalne piękno, a także komfortowy w noszeniu, fotogeniczny, oraz trwały i wyrazisty.

Idealny makijaż ślubny to taki, w którym kobieta będzie czuła się niczym w „drugiej skórze”, mając jednocześnie pewność, że pozostanie on na swoim miejscu przez całą noc.  Ślub, to jeden z niewielu dni, w których kobieta może (ma do tego pełne prawo) poczuć się jak księżniczka z bajki.


Makijaż ślubny próbny

Makijaż próbny bardzo pomaga w oswojeniu się ze swoim odświętnym wizerunkiem.

Podczas próby, omawiamy wszystkie szczegóły, dotyczące oczekiwań klientki w zakresie: kolorystyki, intensywności oraz ostatecznego wyglądu makijażu. Po dokonaniu ustaleń, wykonuję autorską propozycję makijażu, którą ostatecznie uwieczniam na zdjęciu. Panna Młoda ma wówczas możliwość sprawdzenia, w jaki sposób jej makeup będzie się prezentował w obiektywie aparatu.  

W trakcie wykonywania makijażu uważnie obserwuję w jaki sposób zachowuje się cera klientki, dzięki czemu mogę udzielić jej wskazówek pielęgnacyjnych, po których zastosowaniu makijaż będzie jeszcze trwalszy i piękniejszy. Panna Młoda otrzymuje również wytyczne, jakie kosmetyki mogą być jej  niezbędne do ewentualnych poprawek podczas całonocnej zabawy weselnej.

Wieloletnia współpraca z Pannami Młodymi sprawiła, że miałam do czynienia nie tylko z wszelkimi możliwymi rodzajami urody, ale również z całym spektrum osobistych preferencji.  Zdobyte doświadczenie pozwala mi sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientek.


CENNIK:
 • Makijaż ślubny
  czas: 1,5h
  koszt: 300 zł
 • Makijaż próbny
  czas: 2h
  koszt: 300 zł, (tylko pn-czw)
 • Makijaż do sesji ślubnej
  czas: 1,5h
  koszt: 280 zł 

 

+48 791 556 034 kontakt@mariettastudio.pl