Usługi

Konsultacja

Brwi , jako oprawa naszych oczu, odpowiadają za naszą mimikę i wyraz całej twarzy. Makijaż permanentny to bardzo wygodne rozwiązanie dla każdej kobiety, która nie jest zadowolona z aktualnego wyglądu swoich naturalnych brwi – ich kształtu, koloru czy  gęstości. Makijaż permanentny jest przede wszystkim oszczędnością czasu, który jest obecnie na wagę złota.

Zabieg mikropigmentacji brwi staje się coraz bardziej popularny, wzbudza natomiast nadal wiele wątpliwości. Jeśli zastanawiasz się nad makijażem permanentnym, istnieje możliwość umówienia się na wcześniejszą konsultację. Podczas niej rozwieję Twoje wątpliwości i wspólnie określimy, która metoda będzie najlepszym rozwiązaniem, a także czy ten zabieg jest dla Ciebie wskazany.

CENNIK:
  • Cena konsultacji: 50 zł
  • Czas trwania : do 30 min

Konsultacja nie jest obowiązkowa, ponieważ przed każdym zabiegiem doradzam metodę pigmentacji,  kolor oraz wykonuję rysunek wstępny pod okiem klientki. Koniecznie natomiast należy się zapoznać z poniższymi przeciwwskazaniami do zabiegu.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:

Ciąża oraz okres karmienia piersią,

Choroby:  epilepsja, cukrzyca, łuszczyca, hemofilia, choroby serca, nerek,  nadciśnienie, choroby zakaźne (np. żółtaczka, HIV, AIDS), infekcja bakteryjna, wirusowa lub grzybicza, trądzik ropowiczy, czynna opryszczka, świeże blizny, anomalie skórne w strefie poddanej zabiegowi (znamiona i plamy),  zaawansowana choroba tarczycy, skłonność do powstawania bliznowców, choroba nowotworowa w trakcie leczenia, nowotwory skóry

Leki:  zażywanie niektórych leków (np. rozrzedzających krew – aspiryna itp., sterydów, leki przeciwzakrzepowe i immunosupresyjne), leki mogące wejść w interakcję z preparatem do znieczulenia miejscowego, - stosowanie Roacutane lub innych pochodnych retinolu (Izotrietinoidy), ,

Alergie:  na barwniki, farby do włosów, lidokainę, epinefrynę, znieczulenia, uczulenie na jakikolwiek ze składników preparatu używanego do znieczulenia lub inne przebyte powikłania po tego typu zabiegach.

 

+48 791 556 034 kontakt@mariettastudio.pl